Oficiální turistický portál
TURISTA OBČAN
cz / en / de

Ubytovanie

Kategorie
Auto camping
Tília Camp Gäceľ

Tília Camp Gäceľ

zobrazit na mapě

    Rekreačné stredisko Oravy

    Autocamping Tília Gäceľ

       

Celoročné ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch

Reštaurácia Pod lipami

Wellness

Sme členom oblastnej organizácie cestovného ruchu KLASTER ORAVA 

Radlinského 1711/32, 026 01 Dolný Kubín

Web: www.orava.sk 

E -mail: marketing@orava.sk

 

 

 

Kemp Tília Gäceľ

 

Kemp Tília Gäceľ sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí pri rieke Orava, 2 km od mesta Dolný Kubín. Nádherná scenéria, výhľad na pohorie Veľký Choč, lokalita kempu a vybavenosť ubytovacích, školiacich a reštauračných možností vytvárajú ideálne podmienky na organizovanie firemných školení, letných táborov, rekreačných pobytov, lyžiarskych pobytov, rodinných osláv a pod. počas celého roka. Vďaka vybudovanej riečnej dráhe (na prírodnej báze) práve v tejto časti rieky Oravy je kemp výborným a vyhľadávaným miestom splavovania na kanoe, či miestom organizovania vodných súťažných disciplín.

 

Ubytovanie v bungalovoch

 

Ubytovanie ponúkame celoročne

 v 16 – tich bungalovoch kde sa nachádza  1 x 4 lôžková a 1 x 2 lôžková izba, sociálne zariadenie a kuchynský kút vybavený   chladničkou, elektrickou jedno-platničkou, rýchlo varnou kanvicou a základným inventárom. 

Pre náročnejších klientov sú k dispozícii 3 apartmány.

Celková kapacita ubytovania je 120 miest

 

Ubytovanie vo vlastných karavanoch a stanoch

 Areál ponúka trávnaté plochy na stanovanie a karavaning, časť kempu tvoria boxy pre karavany zo živého plotu.  Celý kemp je ohradený. K dispozícii sú sociálne zariadenia pre mužov a ženy (8 × WC, 8 × sprcha s teplou a studenou vodou), kuchynka, priestor na umývanie riadu, elektrické prípojky pre karavany a pod.

 

Stravovanie

K dispozícii je reštaurácia „Pod lipami“ s barom a s terasou s výhľadom na rieku Orava a park. Má tri samostatné miestnosti vrátane konferenčnej miestnosti. S celkovou kapacitou  260 miest. Poskytuje stravovacie služby formou plnej penzie, polpenzie alebo z jedálneho lístka pre ubytovaných hostí, pre individuálnych hostí a verejnosť. V reštaurácii je možné zorganizovať svadobné hostiny, rodinné oslavy, oslavy jubileí a pod.

Pre firemné sústredenia, teambuildingové školenia, kongresy a pod. je k dispozícii nová spoločenská školiaca miestnosť. Je zabezpečená klimatizáciou, ozvučením a technickou výbavou. Kapacita miestnosti je max. 120 miest.

Šport a kultúra

V areáli kempu je k dispozícii viacúčelové asfaltové ihrisko (vhodné na volejbal, tenis, basketbal), trávnaté futbalové ihrisko a detské ihrisko s preliezkami a šmýkalkami. Je možné požičať si volejbalovú sieť, basketbalové dosky, futbalovú sieť s futbalovými bránami a ostatné športové potreby. V prípade nepriaznivého počasia možnosť využiť veľký záhradný stan s kapacitou 300 miest alebo altánok s ohniskom v počte 3 ks. 

V okolí kempu sa naviac nachádza novovybudovaná cyklotrasa napojená na miestne cestné komunikácie, plocha vhodná aj na letné korčuľovanie. Od 1.6.2014 je v prevádzke nový vonkajší bazén so zastrešením a externé fitnes stroje.

 

 více info
miniKEMP Šíp

miniKEMP Šíp

zobrazit na mapě

Rodinný minikemp situovaný na začiatku obce Párnica v rozľahlej záhrade rodinného domu. K dispozícii je plocha o rozlohe 1000 m² pre rozloženie stanov, umiestnenie karavanov a parkovanie, k dispozícii je aj 4-miestna chatka – miniZRUB Šíp, kde je k dispozícii v prízemí rozkladací gauč, stôl, stoličky, televízia, v podkroví 3 samostatné postele. Vybavenie kempu: samostatná plne vybavená kuchynka s jedálenským stolom, chladnička, pračka, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC s umývadlom. K dispozícii je detské ihrisko, trampolína, pieskovisko, hojdačky, šmýkačky, lezecká stena, altánok s krbom, gril, otvorené ohnisko, požičovňa bicyklov, spoločenská miestnosť v drevenom humne. Parkovanie je vo dvore alebo priamo v záhrade. Kemp sa nachádza len pár metrov od rybárskeho raja. V lete je k dispozícii bazén.

více info
KontaktKde nás nájdete

Turistická informačná kancelária

Hviezdoslavovo námestie 1651/2

026 01 Dolný Kubín, Slovensko (SK)

tel.:+421/0-915 049 407 +421 43 581 44 70 email:tik@orava.sk web:www.dolnykubin.sk
mapa:Dolný Kubín
Chcem byť informovaný Newsletter
fond mikroprojektů