Oficiální turistický portál
TURISTA OBČAN
cz / en / de

Tília Camp Gäceľ

tisk poslat známým
Zobrazit na mapě
Adresa    
Gäceľská cesta 2 kemp Tília Gäceľ marketing    
027 54 Oravská Poruba    
tel.: prevádzka +421 903 417 269
 
     
email: rezervacie@kemptilia.sk  
www: www.kemptilia.sk  
     

 

Kontakt
Mgr. Angelika Fogášová
marketingmanager
Omniko s.r.o
J. Ťatliaka 1785/6
026 01 Dolný Kubín
tel. +421 911 733 366
e-mail: marketing@omniko.sk

 

    Rekreačné stredisko Oravy

    Autocamping Tília Gäceľ

       

Celoročné ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch

Reštaurácia Pod lipami

Wellness

Sme členom oblastnej organizácie cestovného ruchu KLASTER ORAVA 

Radlinského 1711/32, 026 01 Dolný Kubín

Web: www.orava.sk 

E -mail: marketing@orava.sk

 

 

 

Kemp Tília Gäceľ

 

Kemp Tília Gäceľ sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí pri rieke Orava, 2 km od mesta Dolný Kubín. Nádherná scenéria, výhľad na pohorie Veľký Choč, lokalita kempu a vybavenosť ubytovacích, školiacich a reštauračných možností vytvárajú ideálne podmienky na organizovanie firemných školení, letných táborov, rekreačných pobytov, lyžiarskych pobytov, rodinných osláv a pod. počas celého roka. Vďaka vybudovanej riečnej dráhe (na prírodnej báze) práve v tejto časti rieky Oravy je kemp výborným a vyhľadávaným miestom splavovania na kanoe, či miestom organizovania vodných súťažných disciplín.

 

Ubytovanie v bungalovoch

 

Ubytovanie ponúkame celoročne

 v 16 – tich bungalovoch kde sa nachádza  1 x 4 lôžková a 1 x 2 lôžková izba, sociálne zariadenie a kuchynský kút vybavený   chladničkou, elektrickou jedno-platničkou, rýchlo varnou kanvicou a základným inventárom. 

Pre náročnejších klientov sú k dispozícii 3 apartmány.

Celková kapacita ubytovania je 120 miest

 

Ubytovanie vo vlastných karavanoch a stanoch

 Areál ponúka trávnaté plochy na stanovanie a karavaning, časť kempu tvoria boxy pre karavany zo živého plotu.  Celý kemp je ohradený. K dispozícii sú sociálne zariadenia pre mužov a ženy (8 × WC, 8 × sprcha s teplou a studenou vodou), kuchynka, priestor na umývanie riadu, elektrické prípojky pre karavany a pod.

 

Stravovanie

K dispozícii je reštaurácia „Pod lipami“ s barom a s terasou s výhľadom na rieku Orava a park. Má tri samostatné miestnosti vrátane konferenčnej miestnosti. S celkovou kapacitou  260 miest. Poskytuje stravovacie služby formou plnej penzie, polpenzie alebo z jedálneho lístka pre ubytovaných hostí, pre individuálnych hostí a verejnosť. V reštaurácii je možné zorganizovať svadobné hostiny, rodinné oslavy, oslavy jubileí a pod.

Pre firemné sústredenia, teambuildingové školenia, kongresy a pod. je k dispozícii nová spoločenská školiaca miestnosť. Je zabezpečená klimatizáciou, ozvučením a technickou výbavou. Kapacita miestnosti je max. 120 miest.

Šport a kultúra

V areáli kempu je k dispozícii viacúčelové asfaltové ihrisko (vhodné na volejbal, tenis, basketbal), trávnaté futbalové ihrisko a detské ihrisko s preliezkami a šmýkalkami. Je možné požičať si volejbalovú sieť, basketbalové dosky, futbalovú sieť s futbalovými bránami a ostatné športové potreby. V prípade nepriaznivého počasia možnosť využiť veľký záhradný stan s kapacitou 300 miest alebo altánok s ohniskom v počte 3 ks. 

V okolí kempu sa naviac nachádza novovybudovaná cyklotrasa napojená na miestne cestné komunikácie, plocha vhodná aj na letné korčuľovanie. Od 1.6.2014 je v prevádzke nový vonkajší bazén so zastrešením a externé fitnes stroje.

 

 Bungalov
Stany
Apartmán
Reštaurácia
Wellness
Wellness
Wellness
Detské ihrisko
Soubory ke stažení Detský tábor Firemná ponuka Orientačný plán kempu
KontaktKde nás nájdete

Turistická informačná kancelária

Hviezdoslavovo námestie 1651/2

026 01 Dolný Kubín, Slovensko (SK)

tel.:+421/0-915 049 407 +421 43 581 44 70 email:tik@orava.sk web:www.dolnykubin.sk
mapa:Dolný Kubín
Chcem byť informovaný Newsletter
fond mikroprojektů