Oficiální turistický portál
TURISTA OBČAN
cz / en / de

Ubytovanie

Kategorie
Hotely
HOTEL PARK****

HOTEL PARK****

zobrazit na mapě

 

HOTEL PARK****

 

Zrekonštruovaný hotel PARK**** ponúka ubytovanie v komfortne vybavených 80- tich izbách a 3 apartmánoch. Izby, ako aj celý interiér hotela, kombinuje moderné prvky s ľahkosťou prírody. Pre návštevníkov je k dispozícii hotelová reštaurácia, kaviareň, wellness i nočný bar s pestrou ponukou drinkov, koňakov, rumov, cigár, bowling, biliard a iné.


více info
Hotel Green ˙˙˙

Hotel Green ˙˙˙

zobrazit na mapě

Hotel sa nachádza v stredisku SKIPARK Kubínska hoľa a je ideálnym miestom na prežitie Vašej dovolenky. Ponúka nielen možnosť spoznať kraj plný harmónie prírody a tradícií, ale aj nekonečne veľa možností ako si vychutnať krásy zasneženej prírody.
Nájdete tu perfektne upravené zjazdovky, svahy pre náročných aj pre začiatočníkov. Nadšenci adrenalínu, extrémnych športov, snowboardingu a freestylového lyžovania si prídu na svoje vo voľne prístupnom SNOWBOARD PARKU. K príjemne strávenému dňu prispeje tiež návšteva Aquaparku, sauny alebo fitness, ktoré sú vzdialené od hotela len5 kilometrov.

Užite si pobyt v HOTELI GREEN*** v komfortne zariadených izbách a apartmánoch v celkovej kapacite 60 lôžok. Súčasťou hotela je reštaurácia s terasou a výhľadom na okolitú prírodu s celkovou kapacitou 50 miest s možnosťou využitia aj na svadby, rodinné oslavy, firemné posedenia. Súčasťou reštaurácie je zimná záhrada s detským kútikom pre najmenších návštevníkov.

více info
Hotel Belez ˙˙

Hotel Belez ˙˙

zobrazit na mapě

Hotel sa nachádza v krásnom horskom prostredí v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa (len 1km). Je ideálny pre rodinnú dovolenku, detské tábory a školy v prírode. Celoročný rodinný Aquapark v Dolnom Kubíne je vzdialený od hotela len 5 minút autom. Hotel disponuje celkovou kapacitou 53 lôžok v 16-tich izbách. K dispozícii sú 2 dvojlôžkové izby, 11 dvojlôžkových s prístelkou, 2 rodinné izby pre rodičov a tri deti, rodinný apartmán pre osem osôb. Všetky izby majú WC, sprchu, TV, WiFi. Balkóny sú na druhom poschodí a v rodinných izbách.

Ďalšie vybavenie hotela:

Bar, terasa, detská herňa, sauna, paintball, pieskovisko, preliezky a krásna lúka na šport a akcie. Spoločenská / konferečná miestnosť, externý UFO bar, dataprojektor, WiFi zdarma. Minibus VW Caravella vozí hostí v zime ako hotelový SKIBUS a v lete na výlety. V celom interiéri hotela sa nefajčí.

Každý deň sa dá u nás dobre najesť a uhasiť smäd. Pre externých hostí hotela funguje reštaurácia s ponukou a la cart a meniace sa sezónne ponuky. Pre ubytovaných hostí pripravujeme bohaté raňajky a polpenzie. Na akciu Vám pripravíme MENU presne na mieru. Čapujeme pivo Svijany a máme aj čapovanú kofolu a rôzne alko a nealko nápoje.

více info
Hotel Orava

Hotel Orava

zobrazit na mapě

Hotel Orava sídli uprostred panenskej prírody Chočských vrchov, len pár kilometrov od centra Dolného Kubína. K dispozícii sú vám hotelová reštaurácia, ktorá slúži nie len pre hotelových hostí, tenisový kurt, posilňovňa a ubytovacie jednotky so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Okrem izieb s chladničkou a vlastnou kúpeľňou hotel ponúka aj apartmány a bungalovy, ktoré sa nachádzajú 30 metrov od hlavnej budovy. Nájdete v nich plne vybavenú kuchyňu a obývací priestor. V hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať pokrmy slovenskej kuchyne a z terasy sa pokochať panoramatickým výhľadom na hory. V modernom lobby bare si môžete vybrať z ponuky teplých a studených nápojov. K dispozícii sú vám aj detský kútik a svieža záhrada s altánkom a grilom. Okrem toho môžete využívať futbalové a volejbalové ihrisko a zahrať si hry X-box Kinect, biliard a stolný tenis. V hotelovej posilňovni si môžete zacvičiť na hodine aerobiku a v blízkosti vyskúšať aj turistiku a lyžovanie. Na mieste si možno požičať bicykle.

více info
KontaktKde nás nájdete

Turistická informačná kancelária

Hviezdoslavovo námestie 1651/2

026 01 Dolný Kubín, Slovensko (SK)

tel.:+421/0-915 049 407 +421 43 581 44 70 email:tik@orava.sk web:www.dolnykubin.sk
mapa:Dolný Kubín
Chcem byť informovaný Newsletter
fond mikroprojektů