Oficiální turistický portál
TURISTA OBČAN
cz / en / de

Hotel Belez ˙˙

tisk poslat známým
Zobrazit na mapě
Beňovolehotská 2508    
026 01 Dolný Kubín    
     
Kontaktní údaje:    
tel.: +421 908 718 406  
email: rezervacie@belez.sk  
www: www.belez.sk  
     

Hotel sa nachádza v krásnom horskom prostredí v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa (len 1km). Je ideálny pre rodinnú dovolenku, detské tábory a školy v prírode. Celoročný rodinný Aquapark v Dolnom Kubíne je vzdialený od hotela len 5 minút autom. Hotel disponuje celkovou kapacitou 53 lôžok v 16-tich izbách. K dispozícii sú 2 dvojlôžkové izby, 11 dvojlôžkových s prístelkou, 2 rodinné izby pre rodičov a tri deti, rodinný apartmán pre osem osôb. Všetky izby majú WC, sprchu, TV, WiFi. Balkóny sú na druhom poschodí a v rodinných izbách.

Ďalšie vybavenie hotela:

Bar, terasa, detská herňa, sauna, paintball, pieskovisko, preliezky a krásna lúka na šport a akcie. Spoločenská / konferečná miestnosť, externý UFO bar, dataprojektor, WiFi zdarma. Minibus VW Caravella vozí hostí v zime ako hotelový SKIBUS a v lete na výlety. V celom interiéri hotela sa nefajčí.

Každý deň sa dá u nás dobre najesť a uhasiť smäd. Pre externých hostí hotela funguje reštaurácia s ponukou a la cart a meniace sa sezónne ponuky. Pre ubytovaných hostí pripravujeme bohaté raňajky a polpenzie. Na akciu Vám pripravíme MENU presne na mieru. Čapujeme pivo Svijany a máme aj čapovanú kofolu a rôzne alko a nealko nápoje.

KontaktKde nás nájdete

Turistická informačná kancelária

Hviezdoslavovo námestie 1651/2

026 01 Dolný Kubín, Slovensko (SK)

tel.:+421/0-915 049 407 +421 43 581 44 70 email:tik@orava.sk web:www.dolnykubin.sk
mapa:Dolný Kubín
Chcem byť informovaný Newsletter
fond mikroprojektů