Oficiální turistický portál
TURISTA OBČAN
cz / en / de

Gastronómia

Kategorie
Reštaurácie
HOTEL PARK****

HOTEL PARK****

Reštaurácia – HOTEL PARK

Myšlienka zážitkovej gastronómie je nosnou ideou à la carte, ktoré šéfkuchár zostavil s použitím sezónnych surovín, aby ulahodil chuťovým pohárikom aj najväčších gurmánov. Pre návštevníkov je k dispozícii aj kaviareň, v ktorej si určite každý nájde to svoje z pestrej ponuky chutných káv, čerstvých čajov, sezónnych drinkov alebo domácich dezertov.

více info
Reštaurácia Marína

Reštaurácia Marína

zobrazit na mapě

Reštaurácia Marína sa nachádza v pešej zóne na Hviezdoslavovom námestí.Príjemný personál reštaurácie vás prekvapí širokým výberom jedál svetovej a tradičnej slovenskej kuchyne.
Ak si chcete vychutnať nadštandartnú kvalitu služieb a jedál v príjemnom prostredí a nechcete odchádzať z reštaurácie sklamaní, musíte ju navštíviť.

více info
Reštaurácia a kaviareň Rufín

Reštaurácia a kaviareň Rufín

Moderná reštaurácia – ponúka raňajky, obedové menu, hotové jedlá, steaky. Zorganizujeme pre Vás rôzne firemné a spoločenské podujatia aj v salóniku.

Kaviareň – 6 druhov kávy, káva na predaj, ponuka výhradne slovenských vín k ochutnávke a na predaj.

více info
Reštaurácia Lucia

Reštaurácia Lucia

zobrazit na mapě

Príjemná atmosféra reštaurácie Lucia na Hviezdoslavovom námestí ponúka návštevníkom okrem denného menu množstvo výborných jedál i nápojov. V teplých dňoch si môžete posedieť pri káve alebo vychutnať dobré jedlo na letnej terase. Na objednávku si pochutnáte na pečenom prasiatku, alebo bravčovom pliecku. Určite budete spokojní s usporiadaním svadby, rodinnej oslavy či firemného posedenia.

více info
Reštaurácia Radnica

Reštaurácia Radnica

zobrazit na mapě

V centre mesta, oproti Mestskému úradu, sa nachádza reštaurácia Radnica. Vo svojom menu ponúka okrem tradičných jedál i sezónne špeciality. Letným šalátom či tradičnej husacine sa poteší nejeden labužník. V teplých dňoch príjemnú atmosféru dopĺňa posedenie na tichej terase, v zime pri sálajúcom krbe.

více info
Reštaurácia Kopačka

Reštaurácia Kopačka

zobrazit na mapě

Turistická ubytovňa Kopačka sa nachádza na dolnokubínskom sídlisku Bysterec v bezprostrednej blízkosti najväčšch športovísk (futbalový a hokejový štadión), aquaparku, bežeckých terénov a rieky Orava. Poskytuje ubytovanie najmä pre turistické zájazdy, športové sústredenia (hokejové, futbalové i lyžiarske) ako aj dovolenkové pobyty. V jej areáli je futbalové ihrisko, atletická dráha, basketbalový areál, neďaleko je zimný štadión, malé i väčie futbalové ihrisko s umelou trávou, volejbalové ihrisko a telocvičňa.

Súčasťou objektu je reštaurácia s kapacitou 60 miest a bohatou ponukou jedál a možnosťou dohody o druhu podávaných jedál pre ubytovaných.

více info
Reštaurácia - Penzión KOLIBA

Reštaurácia - Penzión KOLIBA

zobrazit na mapě

Príjemné prostredie reštaurácie Koliba ponúka možnosť vychutnať si krajové gastronomické špeciality servírované na tradičných drevených či hlinených tanieroch v štýlovom zariadení drevenice. Príjemný personál v ľudových krojoch umocňuje zážitok zo skvelého jedla. Každý piatok je vaše posedenie obohatené o zážitok z folklóru či country muziky. V teplých dňoch si môžete posedieť na letnej terase.

více info
Reštaurácia Orava

Reštaurácia Orava

zobrazit na mapě

Reštaurácia Orava a kaviareň Panoráma spolu s terasou ponúkajú posedenie s prekrásnym výhľadom na Choč bez rušivého mestského prostredia len 2 km od Dolného Kubína. Profesionálna kuchyňa ponúka množstvo gurmánskych špecialít. Priestory sú vhodné aj na usporadúvanie rôznych posedení a osláv.

více info
Reštaurácia Savana

Reštaurácia Savana

Obedové menu, caterring, donášková služba, firemné akcie, rodinné oslavy, príprava obedového menu pre väčší počet osôb aj počas víkendu a aj s donáškou priamo do rodinného prostredia, studená kuchyňa, obložené misy, šaláty, obložené chlebíčky


více info
Nostalgia

Nostalgia

NOSTALGIA – palacinkáreň a zdravá strava. Táto reštaurácia je alternatívou k dnešnému svetu fast-foodov a rýchloobčerstvení. Ponúka jedlá  vyrábané  zo  zdravých surovín. Prednostne používa slovenské výrobky bez konzervantov, farbív a iných  aditív. Ich jedlá oslovia aj vegetariánov,  vegánov  a celiatikov

více info
KontaktKde nás nájdete

Turistická informačná kancelária

Hviezdoslavovo námestie 1651/2

026 01 Dolný Kubín, Slovensko (SK)

tel.:+421/0-915 049 407 +421 43 581 44 70 email:tik@orava.sk web:www.dolnykubin.sk
mapa:Dolný Kubín
Chcem byť informovaný Newsletter
fond mikroprojektů