Tília Camp Gäceľ


Tília Camp Gäceľ


    Rekreačné stredisko Oravy

    Autocamping Tília Gäceľ

       

Celoročné ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch

Reštaurácia Pod lipami

Wellness

Sme členom oblastnej organizácie cestovného ruchu KLASTER ORAVA 

Radlinského 1711/32, 026 01 Dolný Kubín

Web: www.orava.sk 

E -mail: marketing@orava.sk

 

 

 

Kemp Tília Gäceľ

 

Kemp Tília Gäceľ sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí pri rieke Orava, 2 km od mesta Dolný Kubín. Nádherná scenéria, výhľad na pohorie Veľký Choč, lokalita kempu a vybavenosť ubytovacích, školiacich a reštauračných možností vytvárajú ideálne podmienky na organizovanie firemných školení, letných táborov, rekreačných pobytov, lyžiarskych pobytov, rodinných osláv a pod. počas celého roka. Vďaka vybudovanej riečnej dráhe (na prírodnej báze) práve v tejto časti rieky Oravy je kemp výborným a vyhľadávaným miestom splavovania na kanoe, či miestom organizovania vodných súťažných disciplín.

 

Ubytovanie v bungalovoch

 

Ubytovanie ponúkame celoročne

 v 16 – tich bungalovoch kde sa nachádza  1 x 4 lôžková a 1 x 2 lôžková izba, sociálne zariadenie a kuchynský kút vybavený   chladničkou, elektrickou jedno-platničkou, rýchlo varnou kanvicou a základným inventárom. 

Pre náročnejších klientov sú k dispozícii 3 apartmány.

Celková kapacita ubytovania je 120 miest

 

Ubytovanie vo vlastných karavanoch a stanoch

 Areál ponúka trávnaté plochy na stanovanie a karavaning, časť kempu tvoria boxy pre karavany zo živého plotu.  Celý kemp je ohradený. K dispozícii sú sociálne zariadenia pre mužov a ženy (8 × WC, 8 × sprcha s teplou a studenou vodou), kuchynka, priestor na umývanie riadu, elektrické prípojky pre karavany a pod.

 

Stravovanie

K dispozícii je reštaurácia „Pod lipami“ s barom a s terasou s výhľadom na rieku Orava a park. Má tri samostatné miestnosti vrátane konferenčnej miestnosti. S celkovou kapacitou  260 miest. Poskytuje stravovacie služby formou plnej penzie, polpenzie alebo z jedálneho lístka pre ubytovaných hostí, pre individuálnych hostí a verejnosť. V reštaurácii je možné zorganizovať svadobné hostiny, rodinné oslavy, oslavy jubileí a pod.

Pre firemné sústredenia, teambuildingové školenia, kongresy a pod. je k dispozícii nová spoločenská školiaca miestnosť. Je zabezpečená klimatizáciou, ozvučením a technickou výbavou. Kapacita miestnosti je max. 120 miest.

Šport a kultúra

V areáli kempu je k dispozícii viacúčelové asfaltové ihrisko (vhodné na volejbal, tenis, basketbal), trávnaté futbalové ihrisko a detské ihrisko s preliezkami a šmýkalkami. Je možné požičať si volejbalovú sieť, basketbalové dosky, futbalovú sieť s futbalovými bránami a ostatné športové potreby. V prípade nepriaznivého počasia možnosť využiť veľký záhradný stan s kapacitou 300 miest alebo altánok s ohniskom v počte 3 ks. 

V okolí kempu sa naviac nachádza novovybudovaná cyklotrasa napojená na miestne cestné komunikácie, plocha vhodná aj na letné korčuľovanie. Od 1.6.2014 je v prevádzke nový vonkajší bazén so zastrešením a externé fitnes stroje.

 

 Adresa    
Gäceľská cesta 2 kemp Tília Gäceľ marketing    
027 54 Oravská Poruba    
tel.: prevádzka +421 903 417 269
 
     
email: rezervacie@kemptilia.sk  
www: www.kemptilia.sk  
     

 

Kontakt
Mgr. Angelika Fogášová
marketingmanager
Omniko s.r.o
J. Ťatliaka 1785/6
026 01 Dolný Kubín
tel. +421 911 733 366
e-mail: marketing@omniko.sk

 

Fotogalerie


Bungalov

Bungalov


Stany

Stany


Apartmán

Apartmán


Reštaurácia

Reštaurácia


Wellness

Wellness


Wellness

Wellness


Wellness

Wellness


Detské ihrisko

Detské ihrisko


    zavřít okno