Oficiální turistický portál
TURISTA OBČAN
cz / en / de

Ubytovanie

Kategorie
Ubytovanie v súkromí, chaty

Apartmány Beňova Lehota

Apartmány sú zrubového typu. Nachádzajú sa v lokalite Dolný Kubín-Beňova Lehota pod lyžiarskym strediskom Ski Kubínska hoľa. Od centra mesta a nákupnej zóny sú vzdialené 2 km. V drevenici sa nachádzajú 2 dvojizbové apartmány, pozostávajúce zo spálne s manželskou posteľou, z ktorej je priamy vstup do kúpeľne. Druhá  izba je vybavená dvoma posteľami, jednou prístelkou a TV, táto izba môže slúžiť taktiež ako spoločenská. V každom apartmáne sa  nachádza vstupná miestnosť vybavená chladničkou, rýchlovanou kanvicou , kávovarom  a samostatným WC. V celom zariadení sa môže ubytovať maximálne 10 osôb. K objektu patrí parkovisko s možnosťou parkovania 7 áut. Keďže v našom zariadení nie je možnosť varenia, radi Vám sprostredkujeme stravovanie v neďalekom hoteli Belez. Svoj pobyt si môžete spríjemniť v okolitých termálnych kúpaliskách a aquaparkoch, agroturistikou, cykloturistikou, využitím zimného štadiónu v Dolnom Kubíne a v neposlednom rade turistikou v krásnej oravskej prírode.

Cenník:           1-3 osoby v apartmáne  50€/1 noc

                        4-5 osôb v apartmáne 70€/1 noc

více info
Rodinná chata Hoľa

Rodinná chata Hoľa

 

Rodinná Chata Hoľa sa nachádza v horskom prostredí Oravskej Magury, len 500m od Ski-Parku Kubínska hoľa a 5 km od centra mesta Dolný Kubín. Kapacita chaty je 10 osôb. Má 3 samostatné izby na spanie, obývaciu izbu s krbom a veľkým TV, komplet zariadenú kuchyňu, kúpeľňu, dve toalety, predsieň a priestor na uloženie lyží prípadne iných vecí. Pre príjemné večery sú vám k dispozícii rôzne spoločenské hry, šípky a stolový futbal. Chata má oplotený pozemok, na ktorom je v lete k dispozícii terasa so záhradným sedením, ohnisko, gril, bazén, rôzne detské hry, preliezky a menšia volejbalová sieť.  V zime vám okolie chaty ponúka prežiť nezabudnuteľné chvíle pri stavbe snehuliaka, či guľovačke.

Ubytovanie je vhodné najmä pre rodinky s deťmi, lyžiarov a turistov. V celom objekte je internetové WiFi pokrytie. Chata je k dispozícii celoročne a je dobre prístupná autom v lete i v zime

 

více info
Privát Mlyn

Privát Mlyn

Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza na severe Slovenska v okrese Dolný Kubín. Je zaujímavé tým, že je vzdialené od centra mesta 1,5 km, a je to vlastne na samote. Les je vzdialeny iba 80 m a potok tečie priamo vedľa objektu. Objekt je zrekonštruovaný starý mlyn.

V celom objekte sa može ubytovať do 20 osôb. Nachádzajú sa 3 samostatne vybudované časti v štýle chaty. Materiál je väčšinou kameň, drevo. Každá časť má svoju kuchynku a sociálne zaridenie. V každej časti je možné ubytovať 7 osôb. Sú tam dve spoločenské miestnosti s malým barom. Každá spoločenská miestnosť má TV a SAT. Do týchto spoločenských priestorov je z každej časti zvlášť vchod.


více info
KontaktKde nás nájdete

Turistická informačná kancelária

Hviezdoslavovo námestie 1651/2

026 01 Dolný Kubín, Slovensko (SK)

tel.:+421/0-915 049 407 +421 43 581 44 70 email:tik@orava.sk web:www.dolnykubin.sk
mapa:Dolný Kubín
Chcem byť informovaný Newsletter
fond mikroprojektů